Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

zeytinburnu branda afiş baskı

zeytinburnu branda afiş baskı

Branda Afiş ile Gücüne Güç Kat

Dijital baskıda vazgeçilemeyen en mühim baskılardan biri de branda afiş ile yapılır. Önceki zamanlarda barınma gibi temel ihtiyaçlar için kullanılan branda günümüzde reklamcılık için en mühim malzeme haline gelmiştir.

Branda ( vinil ) baskı bu malzemenin üzerine dijital baskı makineleri ile yapılan baskı sistemine denir. Kullanmış olduğumuz dijital baskı makineleri her malzeme için farklı olup, oldukça kaliteli araçlardır. Kullanmış olduğumuz araç branda afişiçin kullanılabilecek olan piyasada az bulunan beş metre boyutunda spektra kafalı baskı makinesidir. Bu makine afişlerinizin daha canlı ve renkli görünmesini sağlayacaktır.

Branda oldukça kaliteli, sağlam bir malzeme olduğu için reklam sektöründe çok sık tercih edilmektedir. Beyaz olan bu ürün üzerine istenilen her çalışma rahatlıkla yapılabilmektedir.

Afişler hazırlanırken doğada bulunan hemen her renk kullanılmaktadır. Bu malzeme sayesinde afişler oldukça canlı görünür. İstediğiniz metni, tasarımı mail adresimize göndermeniz halinde hemen çalışmalara başlanır ve siparişiniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Herhangi bir aksilik olmadığı takdirde de ertesi gün elinizde olur.

Branda Afiş Nerelerde Kullanılır?

Branda afişler hemen her sektörde kullanılabilir. Örneğin statlarda açılan pankartlar, branda üzerine yapılmış olan baskılardır. Görüldüğü üzere bu afişler oldukça büyük olmaktadır. Yani vereceğini siparişin boyutunu dilediğiniz ebatta yapabiliriz.

Bir diğer kullanım alanı da mağaza, şirket vs. açılışları içindir. Tadilat haline olan mekânların girişlerine veya balkonlarına halkı bilgilendirmek amacı ile pankartlar yerleştirilir. Bu hem ilgiyi arttırır hem de kitlenin mekân hakkında bilgi sahibi olmasını sağlar.

Branda afiş şirket tabelası olarak da kullanılabilmektedir. Tabela asmak içi uygun alan bulunmadığında branda üzerine istediğiniz tasarım yapılır ve rahatlıkla dilediğiniz alana monte edebilirsiniz. Böylelikle oldukça dikkat çeken ve renkli bir tabelaya sahip olursunuz.

Branda afişler duvar kaplamalarında da çok sık tercih edilmektedir. Bu alanda en çok ihtiyaç duyan sektör ise genelde film setleridir. İstediğiniz halde duvara istediğiniz görüntü kazandırılabilir.

Tüm bunların dışında branda baskı, posterlerde, fuarlar için stant baskılı olarak,  billboardlarda ve daha pek çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir malzemedir.

30 Nisan 2018
744 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?