Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

VINIL BASKI BRANDA NEDIR?

VINIL BASKI BRANDA NEDIR?

PVC yapılı organik bileşene sahip bir malzeme olan branda-vinil, çok uzun yıllardan günümüze kadar kullanımı tercih edilmekle birlikte bir süredir baskı işlemlerinde de sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz. Bugün oldukça geniş bir alana yayılmış olan Vinil Baskı Branda Nedir? Dediğinizde afis, poster, bina cephe germe, fuar stand baskısı, pankart, sahne organizasyonları ve daha sayılabilir pek çok alanda uygulanan çalışmalarda reklam amaçlı kullanılan bir baskı malzemesidir diyebiliriz. İstenilen ebatlarda baskıya ön vermesi gibi diğer baskı malzemelerine oranla oldukça düşük maliyet içermesi de tercih edilme sebeplerinden biri olmaktadır. İç ve dış mekan baskılarına uygun yapıda üretilen malzeme, iç mekanlarda kullanılacağı zaman kişilerin özellikle çocukların dokunma ve koklama ihtimaline karşın sağlığa zararsız boyaların kullanımı ile baskının gerçekleşmesi atlanılmaması gereken önemli bir husustur. Dış mekanlarda kullanılacak olan branda-vinil üzerine ise solvent bazlı boya kullanımı yapılabilinir.

VINIL BASKI BRANDA

Ortalama 40 seneye yakındır kullanılmakta olan branda malzemesi dijital baskı sektöründen evvel tente ve çadır gibi alanlarda kullanılırken, sonrasında üzerine folyodan farklı içerikler yapıştırılıp, afiş şekilde kullanıma başlandı ve bugün profesyonel olarak dijital baskı sisteminin bir parçası haline geldi. Son birkaç yıldır tabela sektöründe de önemli bir yer edinen Vinil Baskı Branda, profesyonellerce ele alındığında çok daha kaliteli sonuçlara imza atılabilmektedir. Bu nedenle reklamınızla dahi kalitenizden ödün vermeden hareket etmek isterseniz, sizler için en doğru tanıtım yöntemlerinden biri olacaktır.

VINIL BASKI

Görsel bakımdan oldukça iyi bir sonucun çıkmasına ön veren Vinil Baskı, yaklaşık 5 yıl gibi kullanım ömrüne sahip olmasıyla da kullanıcısına ciddi oranda avantaj içerir. Ayrıca her bütçeye uygun reklam çalışmalarının yapılmasına olanak sağlaması da yine bu baskı yöntemini tercih edenlere kazanç sağlayacaktır. Reklam ve tanıtım çalışmaları bir firmanın sadece sektöründe değil tüm sektörlerce görünürlülüğünü artırmakta ve bu sayede firmaların gelir potansiyeli eş zamanlı artışa geçmektedir. İşte bu görünürlüğü oluşturma sürecinde Vinil Baskı Branda Nedir? Soruları için firmanın tanınması, müşteri edinmesi ve sektöründe kazanç sağlayarak hızla ilerlemesi için en etkili ve ekonomik çözüm yoludur diyebiliriz.

13 Ekim 2017
981 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?