Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela Nedir?

Totem Tabela Nedir?

Totem tabelalar, özellikle şehirlerarası uzun yollarda genellikle büyük dinlenme tesisleri veya benzin istasyonları tarafından dikkat çekmek amacıyla kullanılan geniş ebatlı ve ışıklandırmalı tabelalardır. Totem tabelalar sadece şehirlerarası yollarda kullanılmamakla birlikte şehir içinde de büyük firmalar dikkat çekmek amacıyla kullanmaktadır. Özellikle alışveriş merkezleri, sağlık kuruluşları ve büyük resmi daireler totelleri kullanmaktadır.

Tabela Totem – Yol Kenarları İçin Uzun Vadeli Reklamcılık

Genellikle şehirler arası yollarda sıklıkla görülen, reklam amaçlı hazırlanmış büyük tabelalara, tabela totem denilmektedir. Mağaza ya da firma önünde de örneklerini bulabileceğiniz, bu tabelalar, uzaktan görülmesi amacıyla 3 ila 4 metre yüksekliğinde hazırlanmıştır.

Tabela Totem Çeşitleri

Tabela totemlerin, bir çok farklı çeşidi bulunmaktadır; Ankara tabela totem arasında; ışıklı, ışıksız, tek bacaklı, çift bacaklı, likit, kompozit, alüminyum, çelik saç, profil, Vinily giydirme totem tabela çeşitlerini gösterebiliriz. İsteğe uygun biçimde hazırlanan tabela totemler, kişilerin ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır. Karanlıkta görünürlüğü arttırmak için ışıklı tabela totemler kullanılırken, çok yönlü tabelalar ile yol güzerhanına göre görüş açısı arttırılabilir.

Tabela Totemleri Avantajları

Firmaların marka tanınırlığı ve göz aşinalığına büyük katkı sağlayan totem tabelaların, reklam alanındaki yeri oldukça önemlidir. Özellikle şehir merkezinden uzakta, dikkat çekici yerlerde inşa edilmiş tabela totemler oldukça ilgi çekici ve müşteriyi yönlendirici olabilmektedir. Ayrıca yıllar boyu sürebilecek bir reklam türü olması sebebiyle, uzun vadede getirisi gayet yüksek olacaktır. İyi tasarlanmış ve kaliteli hazırlanmış bir tabela totem, reklam verenin markalaşma ve ürün tanıtım ihtiyacını önemli ölçüde karşılamayı başaracak, tanıtımı yapılan ürün ya da markanın, kişilerin görsel hafızasına kazınmasını sağlayacaktır.

13 Ekim 2017
2.494 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?