Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Seçim Afiş Baskı

Seçim Afiş Baskı

Seçim Afiş Baskı

Seçim afişleri muhtar seçim afişi, belediye seçim afişi, 280 gram olarak kullanılmakla birlikte baskı sayısı çok olan afiş örneğidir. Biz sizlere 1.sınıf kalitede makinalarımız ile seçim afiş baskı imalatı yapmaktayız.

Seçim Afişleri nedir?

Ülkemizde siyaset yapmakta olan tüm partilerin seçim vaktinde kullanılan bayrak, afiş ve benzeri afişleri bu grupta toplayabiliriz. Seçim Afişi İmalatımız ile siyasi partilerimizin seçim öncesi yapılan miting, seçim konuşmaları, konuşma öncesi aday karşılama afişleri ile hizmet sağlanmaktadır. Vinil Baskı ile seçimleriniz sizin isteğinize uygun bir şekilde hazırlanır. Partiler, Büyükşehir belediye başkanları, İl ve ilçe belediye başkanları, Belediye meclis üyeleri, İl genel meclis üyeleri, Mahalle muhtarları, Köy muhtarları ve ihtiyar heyeti için seçim afişleri hazırlanmaktadır. Ayrıca “Seçim Araç Kaplama” hizmetimize tıklayarak ulaşabilirsiniz Formül Reklam kaliteli dijital baskı hizmetleri ile hizmetinizdedir.

Seçim Afişi hazırlanma işleminden önce yapılması gerekenler

Seçim afişi baskı yapılmadan önce, afişlerin konulmasını planlanladığınız cephenin detaylı fotoğrafları çekilir. Çekilen resimler ofis ortamında bilgisayara aktarılır ve uygun grafik programalarımız yardımıyla uygun hale getirilir. Uygun hale getirişmesi aşamasından sonra müşteriye sunulur ve onaylatılır. Böylelikle müşteri işlem yapılmadan önceki halini sunum halinde görmüş olur. Gerek Reklam firmamız gerekse işlemini yaptıracak olan müşterimiz işini garantiye almış olur.

Seçim Afişi ölçülendirilmesi nasıl yapılır?

Ölçülendirme işlemi için afişin yerleştirlmesi planlanan cephenin fotoğrafı çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır. Bu çıktı üzerine cephenin tüm detaylı ölçüleri not alınır.Ölçülerin (mm) olarak alınması işlemlerde hata olmaması anlamına gelir. Aksi halde, cephe giydirme uzmanlık isteyen bir iş olduğundan yanlış bir ölçü, bütün cephe baskısını yanlış yapılmasına sebebiyet verebilir. Bu konuda dikkat edilmesi gereken en önemli husus cephenin ölçüsü alınırken derz aralarının ölçüsününde alınmasıdır.

Seçim Afişi işleminin üretimi

İşlemin yapılacağı cephenin ölçülerini alındıktan sonra üretim aşamasından önce işinde uzman grafikerlerimizi tarafından müşterimizin talep etmiş olduğu reklam uygulamasını yaparlar. Sonra basım aşamasına geçilir. İşlemin bu safhası çok önemlidir. Bu noktada yapılacak en ufak bir hatanın dönüşü yoktur. Yanlış baskı ( üretim ) montaj esnasında cephenin üstünde kendini belli edecektir. Bu noktada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta işlemi yapılacak cephenin; derz aralarına herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmesi gerekmektedir.Tüm işlemler için gerekli ölçülendirme yapıldı0ktan sonra Dijital Baskı makinesine iş gönderilir

13 Ekim 2017
1.394 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?