Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Mıknatıs – Magnet Etiket Baskı

Mıknatıs – Magnet Etiket Baskı

Mıknatıs – Magnet Etiket Baskı

Mıknatıslı etiketler ister küçük boyutta ister büyük boyutta evinizde, işyerinizde, arabanızda kullanabilirsiniz. Magnet baskılar kullanım kolaylığı ile ön planda olan reklam çeşitidir.

Magnet Baskı Hakkında

Markanızın en kısa özeti olan logo ve iletişim bilgilerinizin sürekli göz önünde olması, markanızın akıllarda yer etmesi yolunda önemli bir adımdır. Söz konusu görünürlüğü sağlamanın ve iletişim bilgilerinizi müşterilerinizle kolayca paylaşmanın en klasik ve etkili yollarından biri de magnet bastırmaktır. Özellikle mutfaklarda, buzdolapları ve davlumbaz gibi metal eşyaların üzerine yapıştırılan bu magnetler sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama derdi tamamen bitmiş olur.

Magnet

  • İhtiyaç Duyduğunuz Ekonomik Magnet İşlerinizin Basımı İçin Afiş mErkezi Olarak Çözüm buluyoruz. Dilediğiniz yerden bize ulaşabilir Teklif isteyebilirsiniz..
  • Magnet talep ederken aşağıdaki bilgileri eksiksiz göndermeniz gerekmektedir..

Fiyatlandırma İçin Gerekli Bilgiler

1. Ebadı ( En ve Boy cm ölçüleri)
2. Kağıt Cinsi ve Gramajı
3. Baskı Rengi?
4. Miktarı?


Magnet Ebatları

Genel Standart Ebatı(5x7cm – 6x8cm)
– Diğer Ebat / Bildiriniz..

13 Ekim 2017
3.274 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?