Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Mesh Afiş Baskı

Mesh Afiş Baskı

Mesh Afiş Baskı

Mesh afiş baskı halk dilinde delikli branda dediğimiz bir üründür.Bu ürün dış cepheye asıldığında hem rüzgarı geçirdiği için yırtılmaz olup hemde içerden dışarının görünmesini dışardan ise çok hoş görünen bir reklam alanı sizlere sunmaktadır. Mesh Vinil Afiş 550 gram kalınlığında olup arka yüzeyinde naylon koruyucu bulunmaktadır, bu naylon ister ürün tesliminden önce istenirse ürün asılırken sökülebilmektedir.Günümüzde çok yaygın kullanılan ve kullanımı artacak olan Mesh afisbaskifiyatlari farkı ve kalitesiyle sizlere sadece 1 günde basılıp teslim edilmektedir, evet sadece 1 günde..

Mesh Baskı

Günümüzde reklamcılık sektörünün bir hayli geliştiğini belirterek, hatta devrim yaptığını bile söyleyebiliriz. Yani gelişime açık olan çalışmalarının yanında bir de görselliğin ön planda olması tercih sebeplerini getirmektedir. Reklamın iyisi kötü olmayacağı gibi bir de en güzelinin olması ayrı bir keyif verebilir. Baskılarda yeniliklerin yapılması ile birlikte bir yenisi daha eklenerek Mesh Baskı sisteminin geliştirilmesi firmaların büyük kazançlar elde etmesini sağlamaktadır. Hatta seçenekleri arasında dökme ve lamine olarak ürün tercihleri yer alması sonucunda hayalinizde ki uygulamayı kolay bir şekilde yansıtabilirsiniz. Uygulama şekli ise üzerinde delikler bulunan brandanın üzerine baskı işleminin uygulanması sonucunda elde edilmektedir. Bu sayede reklamınız daha estetik ve daha şık duracaktır.

 

Mesh Baskı Merkezi

Küçük afişlerin yanı sıra birde devasa brandaların yapıldığı baskı seçenekleri ile karşınıza çıkan Mesh Baskı Merkezi sayesinde ticari faaliyetlerinizi daha da zirveye taşıyabileceksiniz. Büyük reklamların daha göz alıcı olduğunu hatırlatarak harcayacağınız maliyetinin geri dönüşümde de büyük paralar kazanmanızı sağlayacaktır. Renkli ve resimli olarak uygulanabilen Mesh Baskı istediğiniz her boyutta yapılabilmektedir. Yani sizlerin kullanım alanlarınız ön planda tutularak nasıl daha fala verim alabileceğiniz hesaplanarak ona göre çalışma başlatılmaktadır. Böylece yüksek gelir getirmesi ve bütçenizi sarsmaması bakımından önlemlerin alındığını görebileceksiniz. Ticari alanınız her ne olursa olsun ayrım yapılmadan talep ve önerileriniz dikkate alınarak ortaya güzel bir çalışma çıkartılabilir.

 

Mesh Baskı Nedir?

Baskı çeşitleri arasında bulunarak brandalar üzerinde farklı seçeneklerle uygulanan afişlerin meydana geldiği işlem tam da Mesh Baskı Nedir? Sorusunun cevabı olmaktadır. Üzerinde deliklerin bulunması ve file şeklinde olması ise kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Delikler afişin düzgün kalmasını sağlayarak bir de hafif olmasını gerçekleştirmektedir. Her bütçeye uygun olarak hazırlanabilen Mesh Baskı çeşitleri iki şekilde de yapılabilmektedir. İstediğiniz bir resmi veya ilanı kolaylıkla yaptırabileceğiniz için dilediğiniz yerlerde de güven rahatlığı ile dalgalandırabilirsiniz. Yani boydan bir binayı komple çevreleyebilir ve giydirebilirsiniz. Firmamız tarafından kalite güvencesi ile çalışmalı yapılan baskılar için özel fiyatlandırma alabileceğinizi de hatırlatarak bilgi sahibi olmanızı istemekteyiz.

 

13 Ekim 2017
1.904 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?