Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

İstanbul Sopalı Bez Afiş Fiyatları

İstanbul Sopalı Bez Afiş Fiyatları

Sopalı Bez Afiş Farkı

Genellikle pankart olarak adlandırılan bu afişlerin de kullanım alanı oldukça çoktur. Duyuru ve ilanlar için de oldukça sık tercih edilen sopalı bez afiş üzerine de her türlü tasarımın yapılması sağlanır. Oldukça renkli görsellerle pankartlar süslenir.

Bu afişlerin yapımında reklam ve duyuru amacı güdülmektedir. Örneğin yol kenarlarındaki çitlere rahatlıkla bu afişler asılabilir.

Ayrıca mahalle arası direklere de gerilebilen bu bez afişlerle tüm duyuru ve ilanlarınızı rahatlıkla halka duyurabilirsiniz.

Bu afişlerin çevreye hiçbir zararı yoktur. Yırtılarak, parçalanarak çevreyi kirletmezler. Kullanım amacınıza hizmet edene kadar bez afişleriniz istediğiniz yerde durabilir. İşiniz bittiğinde ise bağlamış olduğunuz ipleri çözerek afişinizi geri alabilirsiniz.

Sopalı bez afiş yapılırken kullanılan malzeme üzerine dilediğiniz tasarım dijital baskı yoluyla yapılır. Bu afişlerin bir diğer kullanım sebebi ise halkın yoğunlukta kullandığı bölgelere asabiliyor olmanızdır. Böylelikle reklamınızdan herkes rahatlıkla haberdar olacaktır.

Örneğin seçimler yaklaştıkça reklam talepleri artmaktadır. Bu pankartlar seçim kampanyalarında en çok tercih edilenlerdendir. Bunları rahatlıkla istediğiniz her bölgeye ve istediğiniz yüksekliğe asabilirsiniz.

Bunun dışında herhangi bir bölgede bir konferans verileceği zaman da bez afişlerden yararlanır. Bu durum sadece konferans verilecek olan bölge halkını ilgilendirdiği için televizyon radyo gibi yayın organlarından oldukça masraflı bir şekilde reklam yaptırmak yerine ilgili semte bez pankart astırmak çok daha makul bir seçenek olacaktır. Böylelikle bölgedeki büyük kitle konferansınızdan haberdar olacaktır.

Bez afişler kutlama, tebrik gibi nedenlerle de oldukça rağbet görmektedir. Örneğin milli bayramlar, dini bayramlar, özel kutlama günlerinde kutlama mesajları bu bezler üzerine dijital baskı yoluyla basılır ve bölgeye asılır.

Sopalı bez afiş asmış olduğunuz bölgede uzun bir süre kalabileceği için de ulaşmak istediğiniz kitlenin büyük çoğunluğu mesajınızı görecektir. Aynı reklamı yayın organlarından biriyle yaptığınızda ise reklamın kaldığı gün boyunca ücret ödemeniz gerekir.

Bu afiş hazırlanırken bez boyutu tasarım önerileri talep edenden alınır. Asmak istediğiniz bölgenin alanına göre afişiniz hazırlanır. Günün erken saatlerine verilen siparişler aynı gün içerisinde tamamlanarak kargoya verilir ve ertesi gün elinizde olur. Böylece herhangi bir bekleme aşaması da yaşamamış olursunuz.

04 Nisan 2018
985 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?