Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

istanbul Emlak Afiş Fiyatları

istanbul Emlak Afiş Fiyatları

Afiş Merkezi Farkıyla Emlak Afişleri

Emlak dükkân camlarında pek çok afiş ilan vs. görmüşsünüzdür. Bu camlar bu kadar çok ilanla doluyken içerisi nasıl kararmıyor? İçeriden dışarıyı göremiyorlar mı gibi soruların aklınıza gelmesi gayet normal. Buraya birçok kiralık satılık ilanının asılması gerekiyor, bunun için de profesyonel bir ekip.

Emlak afişleri pek çok malzeme ile hazırlanabilir. One way wision da bunlardan biridir. Bu baskı çeşidi yalnızca cam yüzeylerde kullanır. Yani emlakçılık için oldukça idealdir. Bu malzeme deliklidir ve yapışkan bir yüzeye sahiptir. Bu nedenle vitrinlere ve binaların cam yüzeylerine rahatlıkla uygulanabilir. Şeffaf bir görüntüsü vardır.

Dershane, hastane gibi binaların dış yüzeyi genelde cam olur ve bu şekilde reklam afişleriyle kaplanır. Ama bu afişler kullanılırken binanın içinin karanlık olmaması da mühimdir. One way wision malzemesi emlak afişleri için olduğu kadar bu gibi yüzeylerde de rahatlıkla kullanılır. Binanın dış cephe giydirmesi bu malzeme ile yapılır ve yapışkan bir zemine sahip olduğu için de işlem oldukça kısa ve zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirilir.

Bazı mağazalar vitrin camlarına yazılarını, logolarını bu malzeme ile tasarlatırlar. Şeffaf olan bu malzeme içeriden dışarının oldukça rahat bir şekilde görünmesini sağladığı gibi herhangi bir şekilde güneşten mahrum kalınmasını da engeller.

Bu malzeme öyle ince bir yapıya sahiptir ki içeri ile dışarının bağlantısı hiçbir şekilde kesilmez. Fakat bu ince yapısı dayanıksız olduğu anlamına gelmez. Velev ki binaların dış cephe giydirmelerinde kullanılabilecek kadar sağlam yapılı bir malzemedir.

Malzeme inceliği dolayısıyla montajı yapılırken oldukça dikkatli olunmalıdır. Bu noktada da işinde uzman bir ekibe ihtiyaç vardır. Çalışanlarımız oldukça donanımlı olan araç gereçlerimiz ile pürüzsüz bir şekilde montaj işlemini gerçekleştirmektedirler.

Oldukça dayanıklı malzemelerden oluşturulan emlak afişleri tüm cam yüzeylerde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünlerdir. Bu afişlerden faydalanmak istiyorsanız iletişim numaramız üzerinden bize ulaşarak siparişinizi verebilirsiniz. Günün erken saatlerinde vermiş olduğunuz siparişleriniz yine aynı gün tamamlanarak teslim edilir. Kısa sürede elinize ulaşan afişleriniz ile reklamlarınızı hem kaliteli hem de renkli bir şekilde kitlelere duyurabilirsiniz.

14 Nisan 2018
797 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?