Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

İç Mekan Baskı

İç Mekan Baskı

İç Mekan Baskı

İç mekan baskı, size 1.sınıf kaliteyi sunar. Gerçek resimden hiçbir farkı yoktur. İç mekan baskı sizlerin evinizde, ofisinizde kullanabileceğiniz dijital baskı çeşitidir. İç mekan baskı kalitesini bizimle yakalayın. İç mekan baskı ürünlerinide aynı gün kargo ediyoruz.

Kullanım alanı ve şekli oldukça geniş olan dijital baskı sektörü teknolojiyle birlikte gittikçe gelişmektedir. Özellikle reklamcılık alanında kullanımı oldukça yaygın olan dijital baskı çeşitli kategorilere sahiptir. Bu kategoriler mesh baskı, one way vision baskıcam vitrin baskı, iç ve dış mekan baskı olarak sıralanabilir. Bunlardan yaygın olarak kullanılan dijital baskılardan biri de iç mekan baskısıdır.

İç mekan baskı, dış mekanın aksine güneşten korunabilen ve kötü hava koşullarına maruz kalmayan yerlede kullanılır. Dış mekan baskıyla karşılaştırıldığında daha kaliteli görüntülerin elde edilebileceği iç mekan baskılarda fotoğraf görüntüsünde baskı elde etmek mümkündür. Fakat bu seviyede bir görüntüyü yakalayabilmek için su bazlı olan iç mekan makinelerinin malzemelerinin üzerine laminasyon atılması gerekmektedir. Böylelikle en ufak bir su damlasının bile oluşturabileceği bir akma durumuna karşı önlem alınmış olur.

İç mekan baskıları da kendi içinde çeşitli sayıdadır. Hepsi kendi alanında kaliteli olan bu baskılar iç mekan baskısının temelini oluşturmaktadır.

Günlük hayatımızda birçok kullanım alanına sahip olan folyo iç mekan dijital baskı dünyasında da oldukça yaygın ve etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Folyoların üzerine baskı yapılmasında kullanılan plotter isimli makina sayesinde tercih edilen her türlü resimler, çizimler ve yazılar oldukça kaliteli bir şekilde basılabilinmektedir. Bu yöntem çoğunlukla mağazaların vitrinlerindeki “ indirim “ yazılarının yazılmasında tercih edilir.

Ayrıca renk seçeneği oldukça geniş olan folyo baskı çok çeşitli alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Bütün bunlara ek olarak iç mekan folyo baskısı su bazlı boyalarla oluşturulur. Bu yöntemin tercih edilmesinin sebebi ise folyo baskının insanlarla temas durumunun oldukça yüksek olmasıdır. İnsan tenine değdiğinde bir zararı olmadığı da tıbbi olarak kanıtlanmış durumdadır. Fakat bu baskı tekniğinde dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta vardır. Bu da suyun teması halinde akma durumu olabileceğinden bu tarz baskılara su temasının mümkün olduğunca engellenmesidir.

Reklamcılığın temel taşlarından biri olan afiş baskı da dış mekanda kullanılmasının yanı sıra iç mekan baskı alanında da oldukça yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Genellikle kağıt ve türevinin kullanılması yaygın olan iç mekan afişler dış mekan afişler gibi üst düzey kalitede olmalıdır.

Bir diğer iç mekan baskı çeşidi de Canvas baskıdır. Tuval bezi olarak da bilinen canvas bezi yüksek kalitede özel pamuk astarlı bir kumaş olup canvas baskının temelini oluşturmaktadır. Daha çok resim ve zaman zaman da fotoğrafçılık sektöründe kullanılan bu baskı çeşidi istenilen resmin ya da fotoğrafın canvas üzerine en kaliteli modda basımını sağlamaktadır. Özel kaliteli mürekkep ve özel koruyucu uygulaması yapılan canvas baskının bu sayede dış etkenlere karşı korunması hat safhaya getirilmiştir.
PP kağıt baskı da bir iç mekan baskı türü olarak karşımıza çıkar. Kendi içinde yapışkanlı, yağışkansız, parlak ve mat olarak gruplara ayrılan PP kağıt baskı suya dayanıklı olması özelliğiyle öne çıkar.

Diğer Yaptıklarımız

*İç Mekan Folyo Baskı

*Dijital Baskı

*Afiş Baskı

*Poster Baskı

*Fotoğraf Baskı

13 Ekim 2017
1.991 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?