Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

fatih Vinil baskı

fatih Vinil baskı

Vinil Baskı İle Renkli Afişler

Branda adı ile uzun yıllar boyunca farklı amaçlarla kullanmış olduğumuz bu bezler vinil adı ile de anılmaktadır. 15 – 20 yıldır reklam sektöründe sıklıkla kullanılan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Bu baskı çeşidi pek çok sektörde kullanılmaktadır. Seçim zamanı hazırlanan pankartlarda da sıklıkla vinillerden yararlanılmaktadır.

Bu kumaşı dilerseniz bir kasa üzerine kullanabilirsiniz. Kasayı led ışıklarla aydınlatarak reklamın daha canlı görünmesini sağlayabilirsiniz. Dilerseniz bu pankartlar ışıksız olarak da kullanılabilir.

Vinil baskı bunların dışında statlarda da oldukça sık tercih edilmektedir. Yapılan tezahüratlarda bu kullanılan sopaları gerili kumaş işte bu kumaştır. Bunun dışında pek çok kişi de evlilik teklifini bu baskı vasıtasıyla yapmaktadır.

Herhangi bir toplantı, seminer vs. yapıldığı zaman oldukça pahalı olan yayın organlarına para harcamaktansa bu baskı çeşidinden sipariş vererek yaptırmak çok daha makuldür. Oldukça kaliteli olan bu bez reklamcılıktan önce de çadır yapımı gibi alanlarda kullanılmaktaydı. Bu nedenle pankartı asacağınız yol güzergâhında, direklerde, çitlerde, binaların tepelerinde vs. pankarta hiçbir şekilde zarar gelmesi söz konusu değildir.

Bu gibi güzergâhlar tercih edilirken yolun kullanım yoğunluğu da gözetilmelidir. Üstelik afiş burada istediğiniz kadar kalabileceği için hemen hemen herkes duyurunuzu görecektir.

Vinil baskı ayrıca kutlama mesajları için de kullanılmaktadır ya da herhangi bir önemli gün için mesajınızı bu şekilde halka duyurabilirsiniz. Böylelikle işinizi sağlama almış olursunuz.

Bir yayın organına reklam verdiğiniz zaman reklamın çıkma saatine göre ücret ödemek durumunda kalırsınız ki bu ücret hiçbir şekilde makul değildir. Biz işinde oldukça tecrübeli olan elemanlarımızla sizler için en özgün afişleri tasarlamaktayız. Yıllardır sağlamış olduğumuz müşteri memnuniyeti ise bunun bir kanıtıdır.

Oldukça kaliteli bir afişleme türü olan vinil baskı hemen herkes tarafından tercihe dilmektedir. Bu kumaş üzerine istenilen her tasarım rahatlıkla uygulanabilir. Dijital baskı sistemi ile şirketimiz en teknolojik ürünleri kullanmaktadır. Müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla her tasarımda özgünlüğü yakalamak en önem verilen durumdur. Tabi bu durumu sağlamak için asla kaliteden ödün verilmez. Böylelikle aramış olduğunuz tüm özelliklerini bir reklam afişinde bulabilirsiniz.

30 Nisan 2018
729 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?