Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Dijital Baskı Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Dijital Baskı Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Dijital Baskı Nedir ? Nerelerde Kullanılır ?

Dijital baskı , en genel anlamıyla, dijital ortamlarda hazırlanan, tasarımların, gelişmiş ve kaliteli baskı makinaları ile çeşitli kağıt, kumaş ve metal zemin üzerine, el değmeden baskı yapılması işlemine denilmektedir.Reklam sektöründe de oldukça hızlı, maliyeti düşük ve görsel anlamda doyurucu olması sebebiyle çokça tercih edilen dijital baskılar, tanıtım, markalaşma ve duyuru konusundaki ihtiyacı tam anlamıyla karşılamaktadır.

Dijital baskının, reklamcılık yönünden pek çok avantajı bulunmaktadır. Bir çok farklı platforma entegre edilebilir olması nedeniyle, gerek bilboard, gerek tabela veya afiş, gerekse cephe ve cam kaplama işlemlerinde kullanılabilir. Dijital baskının tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisi de uzun ömürlü ve dayanıklı olmasıdır. Olumsuz hava koşullarına bile uzun süre dayanan bu baskı türü, kullanılan ürünün kalitesine göre 15 yıla kadar dayanıklılık sağlar. Afiş Merkezi dijital baskı sayesinde, hızlı, çözünürlüğü yüksek, uzun süre dayanıklı, kaliteli ve son teknoloji ürünü dijital baskılar ile reklam ihtiyaçlarınıza aradığınız çözümleri bulabilirsiniz. Dijital baskı çeşitleri arasında, folyo, One way vision, delikli branda, Vinly, Durotrans (ışıklı folyo), Cast folyo( araç folyosu) gibi işlemleri göstermek mümkündür.

Reklam da bir sanattır. Afiş Merkezi, reklamı sanata dönüştüren dokunuşlarıyla, son teknoloji ürünü makineleri kullanarak, ihtiyaç sahiplerinin isteklerini en doğru ve en etkili biçimde karşılamaktadır.

İstanbulda’da Ucuz ve Kaliteli Dijital Baskı

Tasarlanan görsel, logo, resim vb çalışmaların bilgisayar ortamında hazırlanarak, dijital baskı cihazları ile basılmasına dijital baskı denilmektedir. Dijital baskı reklamcılık alanında oldukça büyük bir paya sahiptir ve bu alanda gayet önemli bir yeri vardır. Afişlerden panolara, tabelalardan, cephe kaplamaya kadar pek çok farklı alanda kullanılan dijital baskı, diğer reklam türlerine göre, oldukça hızlı ve maliyeti düşük bir işlemdir.
İç mekanlar için de, dış mekanlar için de kullanılabilecek olan dijital baskı, oldukça farklı çeşitleri bulunması sebebiyle, hemen her sektöre hitap edebilmektedir.

Dijital Baskının Avantajları

Günümüz teknolojisi sayesinde oldukça hızlı bir şekilde reklam ihtiyacına cevap verebilen dijital baskı, kalite yönünden de pek çok kuruluşun tercih ettiği reklam türlerinden. Ayrıca meydana getirilen baskılar, istenilen ebatlarda büyütülüp küçültülebildiği için, boyutsal olarak da avantaj sağlıyor. Yüksek çözünürlüklü görseller ve kaliteli baskı makineleri kullanılarak hazırlanan dijital baskılar, uzun ömürlü ve dayanıklı olması ile de ön plana çıkıyor.

Dijital Baskı Kalitesi

Dijital baskıda kullanılan makineler oldukça önelidir. Baskı maksimum 72 dpi’de yapılabilir. Renk kullanımı CMYK olmalıdır. Çin’den ithal malzeme olmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü bu tür malzemeler, görüntü kalitesini düşürmekte ve boyanın folyo üzerinde tutma süresini azaltır.
Ankara dijital baskı konusunda, ince ve ustalıklı işçiliği ile göz dolduran Afiş Merkezi, uzman ellerde hazırlanan dijital baskıların ihtiyaçlara tam anlamıyla cevap verebildiğini kanıtlıyor.

13 Ekim 2017
942 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?