Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Canvas Baskı

Canvas Baskı

Canvas Baskı

Canvas baskı iç mekan baskı ile yapılmaktadır. ve 1.sınıf kalitede görüntü sunmaktadır. Canvas baskı poster baskı olarak kullanılmaktadır. Panolarınızda canvas baskı kullanıyoruz.

Canvas Baskı Nedir?

Kanvas Baskı dijital baskı makineleri ile uygun kanvas bezler üzerine yapılan dijital baskıdır.

Canvas Nedir?

Canvas bildiğimiz anlamda kumaştır. Kumaşlar değişik alanlarda kullanımına göre farklı niteliklerle üretilirler.

Dijital Baskıya Uygun Canvas Bez Nedir?

Dijital baskıya uygun Canvas bez birçok farklı markada dijital baskı makinleri için üretilen bezlerdir. Bu bezlerin kalitesine göre boya tutuşu ve kalıcılığı farklılık göstermektedir. Ayrıca her Canvas bez her makinede baskıya giremez. Makinelerin boya teknolojilerine göre özel kaplamaları olan Canvas bezler üretilmektedir.

Canvas’a Baskı Yapan Dijital Baskı Makineleri Hangileridir?

Canvas bezlere baskı yapan yüzlerce çeşit dijital baskı makinesi mevcuttur. Bu makineler birbirlerinden iki farklı noktada ayrılmaktadır. 1- Boya Teknolojisi Canvas baskı yapabilen dijital baskı makinelerinde değişik boya teknolojileri kullanılmaktadır. Bunlar

  • Su bazlı mürekkepler
  • Su bazlı pigment mürekkepler
  • Eko solvent mürekkepler
  • Latex mürekkepler dir.
  • Solvent mürekkepler
  • Uvi Boyaları

Bu boya teknolojilerinden insan sağlığına en uygunu su bazlı ve su bazlı pigment mürekkeplerdir. Bu boya türlerinde doğal pigment oranı yüksek olup kimyasal katkılar azdır. Solvent ve Eko-solvent baskı boyaları içeriğinde değişik oranlarda solvent barındırdığı için iç mekan baskılarda kullanımını önermemekteyiz. 2- Baskı Kafası Sayısı Dijital baskı makinelerini ayıran bir diğer özellik baskı kafası sayılarıdır. Birçok makinede 4 adet ile 8 arasında değişen baskı kafası mevcuttur. Baskı kafa sayısı ve teknolojisi geliştikçe daha net ve kaliteli baskı alınmaktadır. Kaliteli Canvas baskılar için yüksek baskı kafası sayısına ve çok renk seçeneğine dikkat edin.

13 Ekim 2017
1.827 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?