Türkiyenin En Büyük Dijital Baskı Merkezi
Yurtiçinde ve yurtdışında Burda Dijital küçük organizasyonlardan büyük kurumsal firmalara kadar tüm kuruluşlara kendi özel ihtiyaçları doğrultusunda, gereksinimlerini karşılamaları için etkin işbirliği ile en iyi çözüm için çalışıyoruz. Müşterilerimiz bizim için karşılıklı başarının anahtarıdır.
TÜMÜNÜ GÖR

Bilboard Baskı

Bilboard Baskı

Billboard Nedir?

Billboard; demir ve alüminyumdan imal edilen, araç ve yaya trafiğinin yoğun olduğu yollar ya da kavşaklara konumlandırılan ve yaygın olarak kullanılan açık hava reklam araçlarıdır. Bu tip araçlar açık hava tanıtım sektörünün 1990’lı yılların başında kullanmaya başladığı ilk reklam mecralarından biridir.

Ülkemizde ilk olarak 1985 yılında Ankara’da kullanılmaya başlanmış daha sonra büyük illerimize yayılmıştır. Şimdi Ankara billboard reklam kullanımında İstanbul’dan sonra 2. sıradadır. İlk yıllarda altyapı yetersizliğinden bakımsız, dağınık ve belli bir kaliteden yoksunken yerel yönetimlerin açık hava reklamcılığına el atması ile düzensizlik ve başıboşluk ortadan kaldırılmış, kentlerde bunların sayısı belirlenmiş ve sınırlandırılmıştır. Günümüzde Türkiye’de açık hava reklamcılığında en çok kullanılan 2. reklam mecrasıdır.

Billboard yapımında, genellikle afiş baskıları ofset tekniğiyle ve paftalı basılmaktadır ve görselin vitrine uygulanması “kostik” veya “su bazlı” yapıştırma usulüyle gerçekleştirilmektedir. Son yıllarda dijital ve serigrafi baskı sektöründeki gelişmeler, sektör için geliştirilen yeni malzeme ve makineler ile bunlar üç boyutlu uygulamalar ile ilgi çekmektedir. Klasik billboard 350×200 cm standart boyutlara sahiptir. Işıklı olanların ebadı ise 320×220 cm’dir. Klasik olanları 6 ya da 10 parçalı, ışıklı stil afişleri ise 4 parçalıdır.

 

13 Ekim 2017
170.143 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

 1. обслуживание кондиционеров dedi ki:
  Yorumunuz denetim bekliyor. Bu bir önizlemedir, yorumunuz onaylandıktan sonra görünür olacaktır.

  https://klimatservice24.ru/obsluzhivanie-konditsionerov/
  https://klimatservice24.ru/obsluzhivanie-konditsionerov-v-moskve/
  https://klimatservice24.ru/sezonnoe-obsluzhivanie-konditsionerov/
  https://klimatservice24.ru/obsluzhivanie-split-sistem/
  https://klimatservice24.ru/chistka-konditsionerov/
  https://klimatservice24.ru/servisnoe-obsluzhivanie-konditsionerov/
  https://klimatservice24.ru/stoimost-obsluzhivaniya-konditsionera/

  обслуживание кондиционера
  обслуживание кондиционера в москве
  сезонное обслуживание кондиционера
  обслуживание сплит-систем
  чистка кондиционеров
  сервисное обслуживание кондиционеров
  цены на осблуживание кондиционеров

  Что представляет собой сервисное регулярное обслуживание кондиционеров?
  Техническое обслуживание кондиционеров и сплит-систем включает в себя полный комплекс диагностических и ремонтных работ. https://www.klimatservice24.ru – поможем отключить кондиционер на холодное время года. Это поможет избежать незапланированного запуска кондиционера при критическом понижении температуры.

  Техническое обслуживание сплит-систем требуется производить регулярно 2 раза в год – весной и осенью.

  https://www.klimatservice24.ruhttps://i.ibb.co/80xx6P5/split-sistema.jpg

  Техническое обслуживание климатической техники могут выполнять только хорошо обученные специалисты, имеющие опыт и знающие особенности строения всех марок кондиционеров, чиллеров и т.п. Именно такие мастера работают в нашей компании.

  Обслуживание кондиционеров

  https://www.klimatservice24.ru/obsluzhivanie-konditsionerov-v-moskve/ – обслуживание кондиционера в москве, https://www.klimatservice24.ru/sezonnoe-obsluzhivanie-konditsionerov/ – сезонное обслуживание кондиционера
  – Выполним полное диагностическое обследование приборов.
  – Вычистим поддон для сбора конденсата, дренажную помпу.
  – Проверим уровень давления фреона на всех рубежах.

  Если Вы регулярно пользуетесь сплит-системой, то заключим договор на постоянное техническое обслуживание на отличных условиях – https://www.klimatservice24.ru/obsluzhivanie-split-sistem/ – обслуживание сплит-систем.
  Не откладывайте техническое обслуживание климатического оборудования, выполняйте его своевременно. При таком отношении кондиционер прослужит Вам несколько десятков лет.

  Сайт компании – https://www.klimatservice24.ru/obsluzhivanie-konditsionerov/ – обслуживание кондиционера, https://www.klimatservice24.ru/chistka-konditsionerov/ – чистка кондиционера
  https://www.klimatservice24.ru/servisnoe-obsluzhivanie-konditsionerov/ – сервисное обслуживание кондиционеров, https://klimatservice24.ru/stoimost-obsluzhivaniya-konditsionera/ – цены на осблуживание кондиционеров

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?